Ana Sayfa » , » Tüm Fırsatlar Tek Ekranda Karşınızda!

Tüm Fırsatlar Tek Ekranda Karşınızda!

Yazar Murat Akgün on 17 Haziran 2013 Pazartesi | 22:21

Yaz koleksiyonları ile hem erkeklere hem de kadınlara şahane tasarımlar hazırlayan Muya, bu yılı da boş geçmiyor. Ünlü markanın her yıl oluşturduğu koleksiyonda  yüzlere farklı model var. Yüzlerce farklı model arasından tarzınıza uygun bir modeli bulmamak ise çok zor gözüküyor. Muya denince akla ilk olarak “terlik” geliyor. Yazın başladığı günlerde erkeklerin ve kadınların terlik ya da sandalet bakmak için ilk tercih ettiği marka olan Muya, bu yıl çok cazip fiyatlar ve modeller ile karşımıza çıktı bile.


Muya, Zizigo’da satışa çıkardığı modellerinde daha şimdiden yarı yarıya varan indirimleri fiyatlara uygulamış. Tabii ki bunda Zizigo’nun katkısı çok büyük. Hatta farklı bir mağazadan Muya markasına ait fiyatları Modagram, Zizigo ve daha birçok online mağaza ile karşılaştırabilirsiniz. Bu indirimler sadece Zizigo’ya özel değil! Ancak bir de Zizigo indirim kuponları var ki size çok faydası olacak. İndirim kuponlarının bu aralar her yeri işgal ettiği açık bir gerçek. Siteler arasında dolanıyor ve hala geçerli bir indirim kuponu bulamıyorsanız bir de indirimlr.com sitesini ziyaret edin. indirimlr.com, bu konuda profesyonel bir çalışmaya imza atıyor. Sadece Zizgo değil Modagram kuponları da mevcut. Ama kuponların da ötesinde moda alışverişinde tüm ayakkabı fırsatlarını tek sayfada görebiliyorsunuz. Yani önce Zizigo’ya sonra da Modagram’a girip karşılaştırma yapmanıza gerek yok. Aynı pencere üzerinden bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Merak mı ettiniz, o zaman siteye buradan ulaşın!

Artık nereden alışveriş yapacağınızı ve indirim kuponuna da nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz. O zaman size bu yılın trendlerinden bahsedelim. Belki alışveriş yaparken seçimizi etkiler. Öyle ya hiçbir kadın ya da erkek rüküş olmak istemez. Trend renkler ve desenler her zaman sizi daha şık ve kaliteli gösterir.

Birkenstock markasını bilenler bilir. Ünlü markanın kendine özgü bir tasarımı ve modeli var. Dünya çapında satışlar yapan ve çok beğenilen koleksiyonları son birkaç yıldır Muya’ya da ilham oluyor. Birkenstock’un efsane tasarımlarına çok daha düşük fiyatlarla ulaşmak için kesinlikle Muya markasını ziyaret edin. Hatta size garanti veriyoruz eğer Birkenstock markasını beğeniyorsanız ve yakın zamanda terlik almayı düşünüyorsanız Muya sizi ehem fiyatları hem de modelleri ile etkileyecek.

Bu yıl parmak arası terliklerin trend olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak parmak arası terlikler ile aranız iyi değilse o zaman hafif ökçeli modelleri de tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra topuktan hoşlanmayanlar da düz  taban modellere göz atabilir. Kısacası sizi yüzlerce farklı model, renk ve desen bekliyor. Kadınların en çok hoşlarına giden ise kurdele detayları. Bu yıl çiçekler terliklerin baş ucunda yerini almış. Bu yaz kıyafetlerde çiçek desenini moda olması ise bu terlikleri kaçırılmayacak hale sokuyor. Yani daha iyi bir kombin de oluşturulamazdı. Ayaklarınızın ucunda çiçek aksesuarı istemeyenler için sadece çiçek desenlerine sahip terlikler de var. Leopar deseni gibi çiçek desenleri de sizi memnun edecek gözüküyor.  Kadınlara özel koleksiyonda sadece desenli tasarımlar değil sade renkler de var. Rugan derinin kullanıldığı parmak arası tasarımlarda sarı, turuncu, mor, pembe, kırmızı, neon sarısı, yeşil gibi canlı renkler ayaklarınızı renklendirecek.

Erkekler için bu yıl parlak renkler yerine koyu tonlar tercih edilmiş. Mavi, kahverengi ve siyah ise üç farklı renk olarak karşımıza çıkıyor. Erkek terlik trendi bu yıl ise koyu tonlarla hazırlanmış farklı tasarımlar var. Daha çok çizgili ve sportif diyebileceğimiz tasarımlar var. Bunun yanı sıra klasik giyim tarzı olanlar için yine sade modeller de var.


Muya markası bu yıl da yapacağını yapmış. Hatta koleksiyonlarını Zizigo’da satışa çıkararak çok daha fazlasını bile sunmuş. Zizigo indirim kuponunuzu ücretsiz almak üzere indirimlr.com sitesini ziyaret ettiyseniz artık alışveriş yapmak için önünüzde bir engel kalmadı. Alışverişin keyfini çıkarın.

0 yorum:

Yorum Gönder