Ana Sayfa » , , , , , » İşte Samsung Galaxy S4 Mini!

İşte Samsung Galaxy S4 Mini!

Yazar Murat Akgün on 31 Mayıs 2013 Cuma | 00:04

Samsung dev telefon Galaxy s4'e bir önceki modeli olan s3'de uyguladığı mini versiyonunu çıkaracağını resmen duyurdu.Peki özellikleri nasıl olacak?Haziran ayında satışa sunulacak s4 mini hafif ve ince bir yapıya sahip olacak.Dış görünüm özellikleri açısından S4'ten biraz daha kalın olacak ancak ağırlığı sadece 107 gram.

İsmi mini olan bu cihazın 1.5 GB kapasiteli rami bulunacak.Ayrıca S4 Mini Android 4.2.2 Jelly Bean ile satışa sunulacak.Üst modeli olan S4'te yazılım uygulamalarının büyük yer kaplaması bu cihazda sorun yaratabilir.Çünkü 8 GB hafızanın 3 GB Samsung kullanıyor ve kullanıcıya 5 GB gibi bir alan bırakılıyor.

Ekran olarak 4.3 inç büyüklüğünde olacak olan bu küçük görünümlü dev Super AMELED ekran ile bizleri karşılıyor.Bu da demek oluyor ki tıpkı S3 Mini modelinde olduğu gibi piksel aralarını kullanıcılarına rahatlıkla hissettirebilecek.


Samsung S3 Mini modelinden büyük bir gelir ve ilgi yakalamayı başarmıştı.Bakalım bu modeli ile geçmişte yakaladığı başarıyı sürdürebilecek mi?Daha doğrusu insanlar fiyatı daha uygun diye bu modeli tercih edicek mi?

Peki siz  S4 Mini modelini tercih eder misiniz?


0 yorum:

Yorum Gönder