Avea inTouch2 İzlenimlerim

Yazar Murat Akgün on 11 Mayıs 2013 Cumartesi | 22:27

Avea'nın Twitter üzerinden rekor katılım ile reklamını yaptığı inTouch2'yi inceleme fırsatım oldu.Telefon hakkındaki izlenimlerimi ve özelliklerini aktarmaya çalışacağım.

Telefonun en büyük özelliği 3D menüsü olarak göze çarpıyor.3 boyutlu menü ile güzel bir görünüm sağlayabiliyorsunuz.Uygulamaları açma,tepkime süresi ise gayet iyi.Dokunmatik hassaslığı biraz beklenti altında kalabilir ancak bu da sorun yaratmayacak seviyede.

Özellikle her geçen gün yeni bir akıllı telefon çıktığı ve insanların yüksek fiyatlarla sömürülmeye çalışıldığı bu günlerde inTouch 2 peşin fiyatına 449 TL üzerinden satışa sunuluyor.Kısacası düşük bir bütçeniz varsa ve akıllı telefon sahibi olmak istiyoranız inTouch 2 istediklerinizi karşılar.

Telefonun artılarından biri ise geniş bir ekrana sahip olması.4 inç genişliğinde olan ekran sayesinde telefonu ve uygulamayı kullanmanız kolaylaşıyor.Ayrıca 5 mp kamerası ile tatmin edici görüntüler yakalayabiliyorsunuz.

Telefonun özellikleriPeşin fıyatına 449 TL'ye alabileceğiniz gibi avea faturalı hat kullanıcısı iseniz tarifenize ek ayda 1 TL'ye sahip olabilirsiniz.Bu konu ile ilgili detaya buradan ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder