Ana Sayfa » » Bir Blog Yazarının Mutluluğu

Bir Blog Yazarının Mutluluğu

Yazar Murat Akgün on 29 Ocak 2013 Salı | 23:44

Blog yazarı olmak.Elbette kolay iş değil.Bir sürü kelime yazıp,emek verip ortaya bir ürün çıkarmanız gerekmekte.Bununla kalıyor mu ? Tabiki de hayır.Oluşturduğunuz bu ürün beğenilir ve faydalı olmalı.Yani insanlar bu yazdıklarınızdan faydalanmalı.Çünkü inanın insanların faydalandığını görünce mutlu oluyorsunuz,bloglama aşkıyla yanıp tutuşuyorsunuz.

Google Analytics verilerini incelerken trafik gönderen siteleri inceledim.Doğal olarak sonuçların içinde google,facebook,twitter gibi siteler var.Ancak beni mutlu eden 1 ziyaretçi gönderen site.Detaylarına baktığımda blog yazarı bir arkadaşımız burda paylaştığım Blogger Müzik Çalar Eklemek konusundan faydalanıp bloguna müzik çalar eklemiş.Birde üstüne bunu yazı haline getirmiş ve sonuna blogumun linkini vermiş.

İşte o anki mutluluğu hangi site analiz aracı ölçer sorarım size?(Wmaracı'na selamlar.)

Blog yazmak güzel iş.Bir de yazdıklarınız okunuyor ve insanlar bundan faydalanıyorsa tadından yenmiyor.Herkese iyi blog yazmalar.Bol bol geri dönüş almanız dileğiyle..

2 yorum:

  1. O zaman yaşasın blog kardeşliği! diyoruz. :)) Gerçekten çok yararlı bir blogunuz var. Blog yazarlarının ortak noktası paylaşımcı olmaları bence, blogu sosyal medyadan ayıran en önemli faktör de bu. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Öncelikle teşekkür ediyorum :) Haklısınız.En önemli faktörlerden biri bu:"paylaşımcı olmak!"

      Sil