Firefox 15 İndirin!

Yazar Murat Akgün on 29 Ağustos 2012 Çarşamba | 02:22

Mozilla'nın geliştirdiği internet tarayıcısı Firefox'un yeni sürümü Firefox 15 çıktı.İndirmek için ve detayları öğrenmek için yazımızın devamını okuyun.

İnternet Explorer'ın yaşadığı düşüşü iyi değerlendirip piyasaya hızlı giriş yapan ve beklemediği ivmeyi yakalayan Mozilla'nın popüler internet tarayıcısı Firefox yeni sürümü ile karşımızda.Aslında her şey iyi giderken Google tarafından desteklenen ve Google algoritmasına göre kodlanan,en büyük özelliği hızlı olan Chorome ortaya çıkmıştı.Bu yeni internet tarayıcısı Firefox'un ivmesini aşağıya çekerken,Mozilla yılmadan çalışmalarına devam etti ve ivmeyi birazda olsa yukarı çekmeyi başardı.

Her yeni güncellemede eskisine nazaran daha da ileriye giden bir tarayıcıdan bahsediyoruz.Peki bu yeni güncellemede ileriye gidenler neler ?

Yeni güncelleme ile Firefox artık son sürüm olan 14'e göre 1.5 saniye daha hızlı.Bu sürenin hızlanan internet dünyasında büyük bir rakam olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz.Diğer yeni özellik ise güncelleme yapısı.

Firefox'un eski sürümlerindeki sisteme göre,güncelleme yapmak için çıkan pencerede kabul etmeniz ve bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyordu.Yeni sürüm ile Mozilla güncelleştirmeleri arka plana taşıdı ve Firefox'u yeniden açtığınızda güncelleme etkili oluyor.

Firefox indirmek için aşağıdan size uygun platformu seçip indirebilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder