Ana Sayfa » , , , , » PlayStation 4 Ne Zaman Çıkacak ?

PlayStation 4 Ne Zaman Çıkacak ?

Yazar Murat Akgün on 3 Temmuz 2012 Salı | 16:05

Bugüne kadar yeni nesi Playstation 4 ile ilgili bir çok haber,bir çok söylenti yayınlandı.Bunların çoğu gerçeği yansıtmadı.Ancak yeni bir söylenti bir çok teknoloji web sitesinde konu olmayı başardı ve bu söylentiyi özel kılan ayrıntılar da mevcut.

Eskiden Sony’de çalışan, araştırmacı ve yapımcı görevinde çalışan Attila Vass’tan gelen bilgiler gündeme bobma gibi düştü. Alınan bilgiler ışığında Sony, Playstation 4 üzerinde 2010 yılından beri çalışıyor ve o tarihten beri geliştirmeye devam ediyor. Peki ne zaman çıkacak ? 2010 yılından beri çalışır halde olduğu söylenen bu yeni nesil aletin önümüzdeki yıl duyurulacağı söyleniyor.


Ayrıca Attila Vass'ın LinkedIn profilindeki CV’sinde 2010 ve 2012 yılları arasında Playstation 4’ün güvenlik ve grafik işlemleri üzerine görev aldığı da yer alıyor.Bunların yanı sıra Playstation 4'ün Xbox'tan önce çıkacağı da gelen haberler arasında.Bu bilgilerin dışında herhangi bir bilgiye rastlanmazken tüm dikkatler Sony cephesinden yapılacak açıklamaya çevrildi.

2 yorum:

  1. Biraz zor çıkar bence zamanı var daha

    YanıtlaSil
  2. Bence de var.Çünkü Sony şuan PS3'ten istediğini hatta fazlasını aldı ve almaya devam ediyor.Ama tahminime göre de PS 4 hiç beklenmedik bir zamanda aniden çıkacak.

    YanıtlaSil