Ana Sayfa » , , » Game Of Thrones Dizi Yorumu

Game Of Thrones Dizi Yorumu

Yazar Murat Akgün on 22 Haziran 2012 Cuma | 02:02

Game Of Thrones...Harika kelimesi sanki bu dizi için türetilmiş.Çok dizi izleyen birisi değilim ancak epey bir film izlemişimdir.O yüzden bu dizi hakkında yorum yapmak istiyorum.

Özellikle Türkiye'deki dizilerin çoğu insanları kandırmak ve para kazanmak üzerine yapıldığı için dizilerle pek aram yoktur.Ancak ne zamandır aklımda yabancı dizi izlesem düşüncesi vardı.

Ve bir gün bunu gerçekleştirdim.Özellikle twitterdan Game Of Thrones için çok olumlu twitler okudum ve bu diziyi izleme kararı aldım.İlk bölümde açıkçası sıkılmıştım.Ancak yabancı dizilerin en büyük farklılığı olan şey dizilerin 1 saat üzerine olması.Ve bu yüzden 2.bölümü de izlemek istedim.Daha sonra bir baktım ki her bölümün sonu diğer bölümü çağırıyor :)

Neyse ben bir baktım ki her bölümü sıkılmadan,merakla izliyorum.Sonra öğrendim ki 3.sezon çok geç çıkacakmış dedim tamam artık yavaş yavaş izleyebilirim.O gün bugündür 2.sezonu bitirmedim.

Dizinin senaryosuna gelirsek.Merak etmeyin spoiler vermeyeceğim :) Dizinin senaryosu gayet başarılı ve sürükleyici.Oyunculuk kalitesi ise kimi karakterlerde en üst düzeyde kimilerinde o düzeylerde.

Yani bir dizi izlemek istiyorsanız ve kararsızsanız Game Of Thrones öneririm.Bu arada dizide +18 sahne epey var bunları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

0 yorum:

Yorum Gönder