Ana Sayfa » , , , , » Facebook Want Tuşu İle Geliyor

Facebook Want Tuşu İle Geliyor

Yazar Murat Akgün on 30 Haziran 2012 Cumartesi | 15:20

Henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen Facebook'un Want(İstemek) düğmesi üzerinde çalıştığı haberleri gün geçtikçe doğrulanıyor.

Henüz açıklama gelmedi ancak Facebook'un geliştiricilerinden Tom Waddington blogunda bu düğmeyi duyurmuş.Beğen tuşunun yanına gelmesi planlanan bu düğmenin işlevi tam olarak bilinmiyor.Ancak halka açılan,zaman tüneline geçen,firmaların sayfalarında bir çok değişikliğe giden Facebook bu düğmeyi de e-ticaret için kullanabilir.

Beğendiğiniz,hoşunuza giden bir ürünü Want tuşu ile isteyebilirsiniz.Belkide bu tuş sayesinde Facebook üzerinde ürünlere gelen talepler değerlendirilecek ve yakın zamanda Facebook üzerinden ciddi e-ticaret yapılabilecek.

Resmi açıklama olmadığı için şimdilik sadece tahmin yürütebildiğimiz bu düğme hakkında yakın bir zamanda resmi açıklama gelmesi bekleniyor.Bakalım Facebook bu sefer karşımıza ne ile çıkacak.

Sizce bu düğme ne işe yarayacak ?Peki böyle bir tuş aktif olsa memnun olur musunuz ? Yada böyle bir tuşu aktif olarak kullanır mısınız ?

0 yorum:

Yorum Gönder