Ana Sayfa » , , , , » Blogger Toplam Yazı ve Yorum Sayısı Gösterme Eklentisi

Blogger Toplam Yazı ve Yorum Sayısı Gösterme Eklentisi

Yazar Murat Akgün on 26 Haziran 2012 Salı | 22:36

Sizlere blogger için ufak bir script paylaşıcam arkadaşlar.Bu eklentideki bir kaç kodu kendinize göre düzenleyerek,blogunuzdaki toplam yazı ve toplam yorum sayısını otomatik olarak gösterebilirsiniz.
Kodlarda manuel olarak sadece kategori sayısını yazacaksınız,yorum ve yazı sayısı otomatik olarak gösterilecek.


 <script style="text/javascript"> function numberOfPosts(json) {document.write('<b>' + json.feed.openSearch$totalResults.$t + '</b><br>');} function numberOfComments(json) {document.write('<span class="Apple-style-span" style="">toplam</span> <b>' + json.feed.openSearch$totalResults.$t + '</b><br>');} </script> <hr /> Sitemizde <b>33</b> kategoride toplam <script src="http://muratakgunn.blogspot.com/feeds/posts/default?alt=json-in-script&callback=numberOfPosts"></script> yazı, bu yazılara yazılmış <script src="http://muratakgunn.blogspot.com/feeds/comments/default?alt=json-in-script&callback=numberOfComments"></script> yorum bulunmaktadır!

Yukarıdaki kodlar benim bloguma göre ayarlanmış durumda.Bunları kendi blogunuza uyarlamak için kırmızı ile yazılan yerleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz.Daha sonra bu kodları HTML/JAVA Gadget'ı sayesinde blogunuza koyabilirsiniz.Ya da html düzenle bölümünden istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

2 yorum:

  1. Kaliteli ve özgün paylaşımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Blogunuzu yakından takip ediyorum.

    YanıtlaSil
  2. Bu güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum.Bunları duydukça insanın bloglama isteği artıyor :)

    YanıtlaSil