Ana Sayfa » , , , , , , , , , , , , » Ve sıra Bumerang ödüllerinde!

Ve sıra Bumerang ödüllerinde!

Yazar Murat Akgün on 9 Kasım 2011 Çarşamba | 20:25


Bumerang’ın seçkin siteleri ödüle doymaya hazırlanıyor!
Türkiye’nin en nitelikli blog ve web sitelerinin Tablet PC (Sony Tablet S) ve sürpriz hediyelerle ödüllendirileceği yarışma için başvurular başlıyor!
2007 yılından bu yana bağımsız site sahiplerine sunduğu avantajlarla 11 bin kullanıcıya ulaşan ve sponsor markalardan tekliflerle para da kazandırmaya başlayan Hürriyet Bumerang, en iyi blog ve web sitelelerini ödüllendirmeye hazırlanıyor!
Eğer bir web siteniz ya da blogunuz varsa siz de Bumerang’ın en iyileri arasında yer almak için 10 Ekim Pazartesi tarihinden itibaren bumerang.hurriyet.com.tr’den başvurabilirsiniz. Henüz Bumerang üyesi değilseniz hemen üye olabilir, bumerang.hurriyet.com.tr üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
5 kategoriden biri sizin
Bumerang üyeleri arasında yapılacak olan ödül törenine blog, forum, yerel haber siteler gibi her türlü bağımsız web siteleri katılabilir.
Bumerang ödüllerine aşağıdaki 5 kategoriden sitenize en uygun olanı seçerek 4 Kasım Cuma tarihine kadar başvurabilirsiniz.
Ödül Kategorileri
En Tarz Blog
Kullanılan görsellerin içerikle uyumlu bir biçimde bütünleştiği, renk kullanımlarıyla dikkat çeken, ziyaretçilerine kolay ve rahat bir okuma sunan özgün, yaratıcı tasarıma sahip siteleri kapsar.
En Çalışkan Blog
Hedef kitlesine uygun içerik zenginliği ile dikkat çeken, blog içeriklerini düzenli aralıklarla güncelleyen, yazılarını video ve görsellerle zenginleştiren, özgün ve farklı anlatıma sahip bilgileri içeren siteleri kapsar.
En Sosyal Blog
Okuyucularına kendi alanında özgün içerikler sunan, sosyal medyayı aktif kullanan, tüm platformlarda okuyucularıyla etkileşim halinde olan, okuyucu yorumlarına önem veren, sitesini widgetlarla zenginleştiren siteler bu kategoride değerlendirilecektir.
En Bilge Forum
Belirli bir konu üzerine yoğunlaşmış, belirlenen konu üzerinde güncel paylaşımları bulunan oturmuş bir kitlenin yer aldığı, konu ile ilgili farklı bilgi ve paylaşımları içeren, tasarım olarak kullanışlı forumları içerir.
En İyi Yerel Site
Güncel il ve ilçe haberlerinin bulunduğu, ekonomi, etkinlik, kültür& sanat ve siyasi içeriklerini kapsayan siteler bu kategoriden başvurabilirler.
0 yorum:

Yorum Gönder